Головна » 2016 » Червень » 1 » Випуск 2016
10:49
Випуск 2016

                     28 травня в Розтоківському ДНЗ відбулося свято  "Випускний  бал"

Як вони швидко подорослішали!", "Ми не зчулися ..." - В один голос ахають батьки маленьких непосид. Ось і виросли малюки, ще недавно вчилися ходити, говорити. Здається, тільки вчора вони прийшли перший раз з мамами за ручку в дитячий сад - і ось вже прийшла пора сказати прощальні слова дитячому саду, теплого, рідного, гостинному будинку. Попереду школа - шкільні радості, шкільні товариші, перерви, дзвінки і букварі. Перші труднощі, відповіді коло дошки, оцінки і домашні завдання.

А зараз хлопці і дівчата готуються попрощатися з дитячим садом. Мами хвилююче поправляють випускні сукні та зачіски, зав'язують краватки хлопчикам. Випускники повторюють вірші та пісні, вивчені спеціально до випускного вечора. Адже все має бути урочисто в цей день! Неодмінно прозвучать поздоровлення вихователям, нянечкам, всім працівникам садка, напутні слова хлопцям, у відповідь слово батьків, багато пісень і танців. Так хочеться, щоб цей світлий і радісний день залишився в пам'яті дітей.

Це перший випускний у життя. Красиве свято, але одночасно і сумний, адже дітки починають прощатися з дитинством. Так хочеться зупинити їх: "Не поспішайте дорослішати, не треба, адже дитинство не повернеш. Поживіть ще в ньому небагато, порадійте дитячої безтурботності". Дитинство - найбезтурботніший, щасливий час. Скільки разів, вже будучи дорослими, всі ми повертаємося подумки в дитинство і думаємо - який же це щасливий світ! Тож побажаємо, щоб у кожного сьогоднішнього малюка в неминучому дорослому житті обов'язково здійснилася дитяча мрія.

Переглядів: 110 | Додав: Яківюк | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar